Profesjonalna drukarnia – wysokiej jakości wydruki

Złota Sowa to miejsce na mapie niedaleko Wrocławia.Nasza główna działalność to WAYFINDING I OFFICE BRANDING czyli oznaczamy biura, lokale usługowe, budynki firmowe, hale przemysłowe, np. tabliczki kierunkowe, szyldy, numeracje pięter, regałów, oznaczenia dróg, parkingów, w wersjach świetlnych i nie świetlnych.

Wykonujemy frezowanie i cięcie laserem. Wyklejamy pojazdy użytkowe, przygotowując wysokiej jakości wydruki spersonalizowanych oklein. Wykonujemy również nadruki na odzieży służbowej, które cechują się dużą wytrzymałością na czynniki zewnętrzne i niskim stopniem podatności na upływ czasu.

Posiadamy także drukarnię wielkoformatową, gdzie stosowane przez nas maszyny są w stanie wykonać każde zlecenie. Złota Sowa oferuje Państwu niezliczoną ilość możliwości, a dostarczane przez nas wysokiej jakości wydruki wypełniają zapotrzebowanie rynkowe na najwyższym poziomie.

Pracujemy na najnowocześniejszym sprzęcie, dającym wysokiej jakości wydruki. Jako drukarnia, zapewniamy Państwu kompleksową obsługę w wielu kategoriach. Oferujemy wydruki na:

  • papierze plakatowym,
  • papierze blueback,
  • folii: monomerycznej, polimerowej, wylewanej, OWV (one way vision), mrożonej, translucentnej.

Oferujemy wydruki, które odpowiadają na nawet najbardziej nietypowe potrzeby.