Wyklejanie pojazdów użytkowych

Oklejanie

busów, kontenerów, lawet, maszyn budowlanych

Reklama na aucie jest jedną z podstawowych form promocji usług oraz produktów. Przedsiębiorstwa dysponujące własną – nawet najmniejszą – flotą pojazdów często decydują się na jej oklejenie. Tego typu reklama zyskała dużą popularność ze względu na efektywność oraz niski koszt wykonania.

Oklejenie samochodu służbowego ma jednak wiele innych zalet przy jednoczesnym braku jakichkolwiek wad. Warto zwrócić uwagę przede wszystkim na skuteczność takiej formy reklamy. Jest ona bardzo dobrze widoczna przez cały czas jazdy, a nawet po jej zakończeniu, ponieważ zaparkowany samochód wciąż odgrywa rolę nośnika reklamy. Oklejanie pojazdów jest przy tym wyjątkowo tanie. Mowa bowiem o jednorazowej inwestycji, która będzie służyć przez cały okres eksploatacji samochodu. Oczywiście z oklejenia można zrezygnować w dowolnym momencie. Prawidłowo przeprowadzony demontaż nie uszkadza lakieru ani żadnego elementu auta.

Przygotowywane przez nas folie mogą zawierać m.in. logo firmy, napisy i inne przydatne informacje. Kolorystykę dobieramy na podstawie karoserii samochodu, co zapewnia najlepszą widoczność reklamy na aucie. Oklejanie odbywa się z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa. Nasz grafik wyczaruje niesamowicie kreatywne projekty na Państwa aucie i nie muszą być one bardzo skomplikowane a co za tym idzie nie będą w wyklejeniu bardzo kosztowne.

Jesteśmy w stanie pokryć folią każdy element pojazdu. Sam proces trwa około kilka godzin, ale bardziej skomplikowane projekty reklamowe mogą pochłonąć więcej czasu.

Zapraszamy na naszą stronę wyklejbusa.pl