Oznaczanie biur, lokali, budów, budynków

Tabliczki firmowe i kierunkowe

Odnalezienie pomieszczeń czy całych budynków – zwłaszcza tych, w których nigdy się nie przebywało – może przysporzyć trochę problemów. Dotyczy to zwłaszcza dużych miast, takich jak np. Wrocław. W sytuacji, gdy dotarcie do danej lokalizacji nie jest oczywiste, wystarczy zainwestować w system oznakowań, aby ułatwić klientom, pracownikom oraz kontrahentom trafienie do właściwego miejsca.

Jako profesjonalny producent tablic informacyjnych i szyldów reklamowych (w dowolnym kształcie) stawiamy na czytelność i trwałość naszych produktów. Ich projekty zakładają uwydatnienie najistotniejszych komunikatów: logo firmy, elementów brandingu, rodzaj działalności itp. Jeśli dotarcie do siedziby przedsiębiorstwa nie jest proste, przydają się również tabliczki kierunkowe. Dzięki nim łatwiej odnaleźć się w obcym miejscu osobom postronnym. Tabliczki firmowe mogą zawierać również kilka przydatnych informacji, np. odległość od celu czy schemat drogi. Możemy wykonać tabliczki w dowolnym kształcie dzięki naszym maszynom oraz uatrakcyjnić je elementami 3D np. z pleksi!

Numery policyjne

Oznaczenie adresowe jest obowiązkiem każdego właściciela bądź zarządcy nieruchomości. Tak zwane numery policyjne, czyli tabliczki porządkowe, muszą zostać umieszczone w widocznym miejscu frontowej ściany budynku. Odpowiednie oznaczenia budynków są bowiem kwestią bezpieczeństwa. Pomagają służbom ratunkowym oraz porządkowym trafić do miejsca zgłoszenia bez większych problemów. Właśnie z tego powodu nazywane są numerami policyjnymi. Przydają się jednak również wszystkim innym członkom społeczności.

Proponowane przez nas oznaczenia budynków są wyraźne i spełniają wszystkie wymagania stawiane przez prawo. Ale są też bardzo estetyczne a często również bardzo oryginalne i designerskie! W ten sposób właściciele budynku nie ryzykują grzywny i mają niesamowitą ozdobę. Poza tym stawiamy na estetykę wykonania. Tabliczki na budynki będą świetnie komponować się z elewacją obiektu. Mamy duże doświadczenie w wykonywaniu najbardziej nawet kreatywnych projektów, na niektórych osiedlach montujemy lampy, które mają dodatkowe gniazda – dzięki czemu na Święta Bożego Narodzenia można do nich np. podłączyć lampki świąteczne tworząc cudowny nastrój i magię Świąt.

Numerki na drzwi

Zawieszane na drzwiach tabliczki z numerem lub cyferki frezowane po obrysie przydają się przede wszystkim w mieszkaniach, domkach szeregowych czy dużych biurach. Niemniej są efektownym elementem dekoracyjnym również w innych typach budownictwa. Pomagają w zlokalizowaniu mieszkania listonoszom, kurierom, a także innym osobom, które chcą trafić pod wskazany adres.

Proponujemy wiele różnych projektów numerków na drzwi. Dostosowujemy je do oczekiwań klientów. Wykonujemy je z materiałów, które zapewniają wysokie walory estetyczne. W ten sposób drzwi zyskują funkcjonalny, a przy okazji ładny element identyfikacji. Mogą być również zamontowane przez nas bezpośrednio do podłoża lub na dystansach.

Piktogramy, tabliczki informacyjne

Piktogramy są znakami pisma obrazkowego, które nie mają żadnego powiązania z wyrazami, a nawet dźwiękami języka naturalnego. Funkcjonują więc w oderwaniu od przyjętego w danym miejscu systemu językowego. Tego typu tabliczki informacyjne lub wyfrezowane po obrysie znaki przydają się więc w miejscach, gdzie przebywa dużo obcokrajowców (np. na lotniskach) ale i nie tylko! Piktogramy doskonale znajdują zastosowanie również jako znaki drogowe, znaki ostrzegawcze czy informacja techniczna. Można je zobaczyć w centrach handlowych, na przystankach i tym podobnych miejscach.

Nasze piktogramy są projektowane w taki sposób, aby odbiorca od razu wiedział, co chce się mu przekazać. Korzystamy w tym celu z uniwersalnych symboli oraz znaków. Wykonujemy bardzo kreatywne a jednocześnie proste projekty na wszelkiego rodzaju oznaczenia pomieszczeń typu: prysznice, toalety, ikonki dla niepełnosprawnych i wiele innych. Mogą być również zamontowane przez nas bezpośrednio do podłoża lub na dystansach co daje dodatkowy ciekawy efekt.

Tablice budowlane

Do tablic budowlanych zalicza się wszystkie tabliczki, które mają za zadanie informować lub ostrzegać przechodniów oraz inne organy o powstającej inwestycji. Ich kształt oraz treść ściśle określa rozporządzenie Ministerstwa Infrastruktury. Wszystkie nasze tabliczki na budynki spełniają wymienione w dokumencie wymagania.

Tablice tworzymy z myślą o zastosowaniu zewnętrznym, dlatego wyróżniają się dużą odpornością na czynniki atmosferyczne (deszcz, śnieg itp.) oraz uszkodzenia mechaniczne (takie jak wgniecenia, złamania czy zarysowania). W efekcie są w stanie przetrwać w trudnych warunkach budowlanych. Nawet przypadkowe uderzenia nie zniszczą tablicy w taki sposób, aby utrudnić odczytanie zawartych na niej informacji. Montujemy na budowach osiedlach i innych placach.

Ogrodzenia

Wykonujemy ogrodzenia budowlane z płyt OSB, obsadzone na słupach, wraz z usługą wbijania i betonowania słupów, pełnymi pomiarami i inwentaryzacją. Wykonujemy do nich również bramy wjazdowe. Ogrodzenia można przenosić na różne budowy, demontować, przekształcać wraz z rozwojem budowy. Najchętniej z tej usługi korzystają deweloperzy, którzy wygradzają swoje place budowy.

Płyty OSB są bardzo wygodną opcją z uwagi na niską cenę jak również szybkość montażu. Jednak największą zaletą takiego ogrodzenia jest docelowy montaż banerów reklamowych, które można idealnie na taką płytę naciągnąć. Stanowi to od razu świetny nośnik reklamowy dla dewelopera, który na dużej powierzchni od razu może zareklamować swoje etapy budowy oraz wizualizacje powstającego obiektu.

Elementy świetlne

Reklama świetlna oraz inne elementy świetlne są umieszczane na bardzo wielu budynkach. Przydają się z oczywistych powodów: ułatwiają identyfikację obiektu nawet po zapadnięciu zmroku. Poza tym są świetnym sposobem na zwrócenie uwagi potencjalnych klientów. Dlatego właśnie świetlne tabliczki firmowe, kasetony, neon ledy, litery świetlne i inne podświetlane elementy cieszą się tak dużą popularnością.

Stosujemy przede wszystkim oświetlenie LED, które cechuje się wieloma zaletami. Przede wszystkim jest wystarczająco jasne, aby umożliwić identyfikację np. napisu czy logo firmowego. Poza tym można je uformować w dowolny kształt, co przydaje się do opracowywania oryginalnych projektów.

Elementy dekoracyjne z mchu i drewna

Elementy dekoracyjne z mchu i drewna wpływają emocjonalnie na odbiór przez klientów. Drewniane litery, plafony, lampy wypełnione mchem tworzą wyjątkowy naturalny klimat. Trójwymiarowe dekory z drewna doskonale uzupełniają formy z betonu i gipsu! .

Malowanie ścian

Często klienci oczekują aby oznaczenia ich logo było namalowane bezpośrednio na ścianie. W celu osiągnięcia jak najlepszego efektu korzystamy z farb uznanych marek, które gwarantują żywe lub stonowane kolory, nie niszczeją pod wpływem czynników pogodowych i zapewniają długotrwały dobry wygląd całego obiektu.

Do profesjonalnego wykonania wymagane jest użycie wielu narzędzi – nie tylko pędzla i farby. Jesteśmy odpowiednio przygotowani do każdego wyzwania. Sami wykonujemy profesjonalne szablony. Nasi pracownicy posiadają duże doświadczenie w zakresie malowania, przez co wszystkie prace przebiegają bezproblemowo oraz w ekspresowym tempie.

Mapy ścienne

Drewniane mapy ścienne do samodzielnego montażu, stanowią bardzo efektowne wykończenie wnętrza, Wykonane mogą być z litego drewna, sklejki lub mdf, Treści map oraz wybarwienie mogą być dopasowane do Twoich wymagań