Reklama świetlna

Kasetony reklamowe

Oferujemy praktyczne i estetyczne kasetony reklamowe, semafory, litery świetlne na bazie taśm aluminiowych lub frezowane z dibondu. Proponujemy kasetony świetlne jednostronne, dwustronne, wielkogabarytowe z licem z pleksi lub frezowanym w dowolny kształt, z literami 3D. Produkujemy modele kwadratowe, prostokątne, a także w dowolnym kształcie. Kasetony świetlne sprawdzają się zarówno w dzień, jak i w nocy. Wyróżniają się nowoczesnym, eleganckim wyglądem oraz wysokim poziomem żywotności zastosowanych materiałów konstrukcyjnych i elektrycznych. To idealne rozwiązanie dla osób które chcą być dumni ze swojej firmy, sklepu czy innej działalności!

Semafory

Semafory reklamowe to rodzaj reklamy montowanej prostopadle do elewacji budynku. Oferujemy modele podświetlane LED lub bez dodatkowego oświetlenia. Cechują się one estetycznym wyglądem oraz dobrą odpornością na uszkodzenia i niekorzystne warunki pogodowe. Zazwyczaj na semaforach umieszczamy logo firmy, ale możemy nanieść na nie dowolne napisy lub grafiki. Stanowią one polecany nośnik reklamowy do zamontowania na ciągach komunikacyjnych, doskonale widoczny z poziomu chodnika, ciągu kamienic bądź pasażu pieszego.

Litery świetlne

Podświetlane litery i znaki przestrzenne to bardzo efektowny rodzaj reklamy, zapewniający znakomitą widoczność i podkreślający wystrój każdego obiektu. Wykonujemy litery 3D, które sprawdzą się wewnątrz, jak i na zewnątrz lokali. Oferujemy litery produkowane z różnych materiałów, m.in. plexi, neon led, z pcv, ze stali oraz styroduru. Proponujemy kilka wariantów podświetlenia, co pozwala na dopasowanie reklamy do konkretnych potrzeb. Zajmujemy się produkcją napisów, ale również dowolnych kształtów, np. logotypów lub innych dekoracji.

Małe litery świetlne

Nasza oferta obejmuje również niewielkie litery świetlne. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych metod produkcji możemy wykonać bardzo małe i skomplikowane kształty. Modele te wyróżniają się nie tylko małą wielkością, ale też grubością liter. Cechują się znakomitą precyzją wykonania. Rozwiązanie to sprawdzi się szczególnie dobrze w miejscach, w których tradycyjne litery świetlne 3D są zbyt duże i nie mieszczą się na danej powierzchni. Można je montować wewnątrz lub na zewnątrz obiektów.

Neony LED

Neony LED-owe wyróżniają się dużą wytrzymałością na uderzenia oraz wysoką giętkością. Ich zaletą jest również nowoczesny, efektowny wygląd oraz wydajność – mogą pracować nawet kilkadziesiąt tysięcy godzin. Wykonujemy neony LED w różnych kształtach i wielkościach, co umożliwia dopasowanie produktu do indywidualnych wymagań danego biznesu. Zastosowanie technologii LED pozwala na duże oszczędności w poborze mocy. Neony tego typu nie zawierają ponadto rtęci ani innych szkodliwych gazów, dzięki czemu są bezpiecznym, ekologicznym rodzajem reklamy.

Pylony

Wykonywane przez naszą firmę pylony to nowoczesna forma reklamy wewnętrznej i zewnętrznej, pozwalająca na łatwe i skuteczne dotarcie do klientów z przekazem informacyjnym lub promocyjnym. Oferujemy modele z licem wygiętym w łuk z przodu, płaskim lub półokrągłym, wykonane z dibondu bądź aluminium, dostępne z opcją podświetlenia lub bez. Dostępne pylony cechują się solidnością i stabilnością. Są odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne oraz rozmaite uszkodzenia. Spawana konstrukcja jest zabezpieczana antykorozyjnie, dzięki czemu nośniki zachowują swą funkcjonalność i estetyczny wygląd na długi czas.

Reklama świetlna

Jako producent reklamy świetlnej z bogatym doświadczeniem w branży gwarantujemy pełen profesjonalizm i terminową realizację usług wraz z montażem. Ofertę kierujemy przede wszystkim do Klientów z miasta Wrocław, Opole oraz okolicznych miejscowości, ale z sukcesem obsługujemy też Odbiorców z dalszych terenów województwa jak i z zagranicy. Do produkcji nośników wykorzystujemy wyłącznie wytrzymałe, wysokiej jakości tworzywa, gwarantujące solidność i estetyczny wygląd reklam przez długi czas. Zapewniamy bardzo staranne wydruki oraz intensywność kolorów. Służymy też profesjonalnych doradztwem w zakresie wyboru najbardziej odpowiedniego rozwiązania.